Projektowanie wnętrz Zabrze

Projektowanie wnętrz Zabrze – poznaj nasze rozwiązania

Gustownie i funkcjonalnie urządzone pomieszczenia stanowią niezwykle ważny element wpływający na komfort i dobre samopoczucie lokatorów. Żeby uzyskać stylową i jednocześnie praktyczną przestrzeń, warto skorzystać ze wsparcia, jakie zapewnia projektant wnętrz. Zabrze to miasto, gdzie zrealizowaliśmy już mnóstwo zleceń. Za każdym razem zwracamy uwagę oczekiwania inwestorów, wygląd i styl budynku, a także otoczenie architektoniczne.

Projektant wnętrz Zabrze – indywidualne podejście, autorskie pomysły

Wyróżnia nas zaangażowanie i kreatywność. Uważamy, że projektowanie wnętrz w Zabrzu wymaga nie tylko poczucia estetyki, ale również umiejętności funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni. Staramy się maksymalnie wykorzystać potencjał danego pomieszczenia, uwzględniając jego układ, położenie, rodzaj oświetlenia. Stąd też przystępując do realizacji, przeprowadzamy szczegółowy wywiad. To ważny element udanej współpracy, o czym doskonale wie każdy projektant wnętrz w Zabrzu. W trakcie rozmowy z klientem dowiadujemy się m.in. w jakim stylu chce urządzić mieszkanie lub firmę, na czym zależy mu szczególnie oraz kto będzie korzystał z określonych pomieszczeń. Informacje te stanowią nieocenioną pomoc i trzeba się do nich odnieść, wykonując ofertę na projektowanie wnętrz. Zabrze to rejon, w którym znajduje się wielu klientów doceniających nasze nieszablonowe podejście.

Projektowanie wnętrz w Zabrzu – postaw na kompleksowo we działania

Żeby uzyskać nieprzeciętny rezultat, projektant wnętrz z Zabrza na bieżąco kontaktuje się z klientem. Najpierw opracowuje projekt koncepcyjny przedstawiający kolorystykę pomieszczeń, lokalizację ścian działowych, rozmieszczenie sprzętów oraz mebli. Efekt w formie wizualizacji 3D stanowi pierwszy etap projektowania wnętrz w Zabrzu. Następnie spotykamy się z naszymi zleceniodawcami i szczegółowo omawiamy wstępną prezentację.

Kolejny krok to projekt końcowy zawierający dokumentację techniczną oraz wskazówki dla wykonawców. Projektant wnętrz z Zabrza umieszcza tam szczegółowe wytyczne na temat usytuowania gniazdek, punktów oświetleniowych, przekroju ścian, układu instalacji hydraulicznych. W materiale zawarte są także dane dotyczące rodzaju wyposażenia oraz elementów wykończeniowych (np. paneli, płytek podłogowych) wraz z kompletną listą zakupów. W ramach usługi projektowania wnętrz w Zabrzu zajmujemy się ponadto przygotowywaniem kosztorysów.

Na czym polega projektowanie wnętrz w Zabrzu z nadzorem autorskim?

Zapewniamy wsparcie w zakresie koordynowania prac remontowo-wykończeniowych. Nadzór autorski, bo tak nazywa się dodatkowe świadczenie, które bierze na siebie projektant wnętrz w Zabrzu, polega na sprawdzaniu, czy wykonawca realizuje zadania zgodnie z przekazanymi mu wytycznym. W praktyce wygląda to tak, że nasz przedstawiciel osobiście kontroluje działania prowadzone na terenie inwestycji.

Zachęcamy do konsultacji z projektantem wnętrz w Zabrzu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty.

PRZESTRZEŃ

DOSTOSOWANA DO CIEBIE