Projektowanie wnętrz Tychy

Projektowanie wnętrz Tychy

Jeśli chodzi o aranżację i projektowanie wnętrz Tychy to miasto, w którym znajduje się biuro NIETAKTOTAK. To w nim zajmujemy się tworzeniem projektów dopasowanych do potrzeb klientów. Nasza praca obejmuje szeroki zakres działań – burzenie ścian, ich ponowne ustawienie, opracowanie nowej przestrzeni czy dodanie właściwego światła. W kwestii, jaką jest projektowanie wnętrz Tychy to miejsce, w którym opracowujemy nową funkcjonalność domów i mieszkań. Kierujemy naszą ofertę do klientów indywidualnych oraz firm.

Aranżacja, a także projektowanie wnętrz pozwalają nam na stworzenie otoczenia, w którym żyje się lepiej! W dziedzinie, którą jest projektowanie wnętrz Tychy i inne miasta, w których działamy mogą postawić na nasz charakterystyczny styl. Opiera się ona dążeniu do połączenia funkcjonalności z atrakcyjnym designem.

Projektowanie wnętrz Tychy projektant wnętrz Nietaktotak

Nowoczesny projektant wnętrz Tychy

Jeśli zastanawiasz się, gdzie skorzystać z pomocy specjalisty, takiego jak projektant wnętrz, Tychy i pracownia NIETAKTOTAK to odpowiedni wybór. Zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania naszych klientów oraz to, w jakim otoczeniu żyje im się komfortowo. W ramach naszej pracy projektant wnętrz w Tychach przygotowuje projekty kompleksowe, wykonawcze oraz koncepcyjne.

Projekty koncepcyjne, które wykonuje nasz projektant wnętrz w Tychach, doskonale prezentują wygląd danego pomieszczenia w przyszłości na wizualizacjach 3D. Uwzględniają one ustawienie mebli, ścian działowych, a także kolorystykę. Dzięki temu projektowi inwestor poznaje powstające wnętrze.

Jeśli zależy Ci na współpracy z profesjonalistą, jakim jest projektant wnętrz Tychy, w których znajduje się nasza pracownia to właściwy wybór. Przygotowujemy również projekty wykonawcze – to opcja skierowana do osób chcących otrzymać projekt z pełną dokumentacją techniczną dla wykonawców wraz z wykazem materiałów. W takim wypadku projektant wnętrz przekazuje klientowi szczegółowe rysunki wykonawcze wraz z przekrojami ścian i oświetleniem. Pozwala to uniknąć pomyłek w pracy wykonawców. Nasz projektant wnętrz Tychy tworzy również projekty kompleksowe łączące projekty wykonawcze oraz nadzór autorski.

Projektowanie wnętrz Tychy architekt wnętrz Nietaktotak

Profesjonalny architekt wnętrz Tychy

Jeśli zależy Ci na specjaliście, takim jak architekt wnętrz, Tychy to miejsce, w którym możesz się z nami skontaktować. Proponujemy przygotowanie całościowego projektu mieszkania bądź pomieszczeń. Nasz architekt wnętrz w Tychach tworzy projekty łazienek, kuchni oraz pokoi dziecięcych. Prowadzimy również konsultacje dla klientów mających w planach zakup nieruchomości, takich jak dom czy mieszkanie.

Architekt wnętrz w Tychach NIETAKTOTAK może zaproponować także włączenie do wnętrz konstrukcji stalowych, nawet na etapie projektu budowlanego. Tworzą one wyjątkowe połączenie ze szkłem czy drewnem. Pozwalają też na stworzenie domu w stylu industrialnym bądź loftowym. Jeśli poszukujesz fachowca, takiego jak architekt wnętrz, Tychy, gdzie mieści się nasza pracownia, to miejsce, w którym budujemy również wyspy wspornikowe, czyli kuchenne posiadające z jednej strony wystający fragment bez podparcia. Nasz architekt wnętrz w Tychach wskazuje to rozwiązanie jako pasujące do różnych typów wnętrz – prywatnych domów i rezydencji, penthousów czy w przestrzeni komercyjnych. W dziedzinie, jaką jest projektowanie wnętrz, stawiamy na nowoczesne, wygodne w użytkowaniu rozwiązania.

Projektowanie wnętrz Tychy aranżacja wnętrz Nietaktotak

Gdzie pracujemy?

Realizujemy zlecenia głównie na Śląsku i w Małopolsce. Oto miasta, w których działamy jako architekt wnętrz - Tychy, Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Kraków, Oświęcim. Współpracujemy również z osobami mieszkającymi w większej odległości od naszej pracowni oraz za granicą. Proponujemy także konsultacje online. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, Tychy to miasto, w którym możemy ustalić szczegóły przyszłej współpracy.

PRZESTRZEŃ

DOSTOSOWANA DO CIEBIE