Projektowanie wnętrz Online

Projektowanie wnętrz Online

Nasza pracownia architektury wnętrz oferuje usługi, takie jak aranżacja wnętrz online. Tworzymy profesjonalny i zgrany zespół ludzi z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie stworzyć projekt wnętrz online dostosowany do indywidualnych potrzeb czy preferencji klienta. Wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Dołożymy wszelkich starań, by skontaktować się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

 

Zajmujemy się projektowaniem funkcjonalnej przestrzeni w mieszkaniach prywatnych oraz domach jednorodzinnych. Nasza pracownia może wykonać całościowy projekt wnętrz online albo wybranego pomieszczenia. Z usług biura projektowego NIETAKTOTAK powinny skorzystać zwłaszcza osoby, którym zależy na wirtualnym kontakcie. Projektowanie wnętrz online należy do innowacyjnych rozwiązań, cieszących się dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Proponujemy możliwość odbycia zdalnych konsultacji, dzięki którym wspólnie stworzymy idealny projekt wnętrz online.

 

Interesuje Cię Projekt wnętrza online lub

Aranżacja wnętrz online ⇾

 

Poniżej przedstawiamy ofertę naszej pracowni:

PROJEKT MIESZKANIA ONLINE

 

PROJEKT DOMU ONLINE

 

PROJEKT WNĘTRZA POJEDYNCZEGO POMIESZCZENIA:

PROJEKT POKOJU DZIECIĘCEGO

 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE - JAK PRZEBIEGA REALIZACJA:

ETAPY ➜ PROJEKTOWANIA WNĘTRZ ONLINE:

 

   • Podpisujemy umowę - płacisz za projekt wnętrza pomieszczenia lub wpłacasz pierwszą część ustalonej kwoty wg harmonogramu.

   • Inwentaryzacja pomieszczenia - przesyłasz nam w formie szkicu z wymiarowany rzut projektowanego pomieszczenia z uwzględnieniem otworów okiennych i drzwiowych, kratek wentylacyjnych, istniejące pkt świetne, gniazdka i włączniki, wysokość pomieszczenia. Jeżeli jest to w mieszkaniu deweloperskim lub gotowy projekt domu wystarczy nam rzut, rysunki z projektu.

   • Ankieta projektowa - wypełniasz szczegółową ankietę dostarczoną przez nas, która opowie nam o Twoich preferencjach oraz gustach. Przesyłasz nam również swoje inspiracje w formie zdjęć czyli projekty, dzięki którym jeszcze lepiej poznajemy Twoje upodobania stylistyczne dotyczące projektu wnętrza.

   • Projekt koncepcyjny - prace nad projektowaniem wnętrz online zaczynamy od przygotowania układu funkcjonalnego ilość uzależniona jest od wybranej opcji projektu. Pamiętaj że proces ten jest podstawą, kluczem do sukcesu dobrze zaprojektowanego wnętrza. Otrzymasz od nas opisane 2 lub 3 projekty funkcji przedstawione na rysunku - rzucie 2d. Pracujemy dalej na wybranej przez Ciebie propozycji układu wnętrza do której możesz wprowadzić jednorazowo poprawki. Zdarza się tak, że końcowy efekt pracy to mix wszystkich propozycji.

   • Wizualizacje - na podstawie wybranej przez Ciebie koncepcji 2D przygotujemy fotorealistyczne wizualizacje przedstawiające projekt wnętrza, ilość ujęć wg wybranego wariantu. Masz możliwość naniesienia określonej ilości małych zmian na wizualizacji, co pozwala zobaczyć to samo wnętrze w innej odłonie.

   • Lista produktów, dokumentacja techniczna - ostatnim procesem projektowania wnętrz online jest przesłanie w zależności od wybranego pakietu: listy zawierającej wszystkie produkty użyte w projekcie, zestawienia materiałowego wraz z cenami i linkami do zakupów oraz dokumentacji technicznej posiadającej niezbędne wytyczne dla wykonawców (min. elektryczne punkty świetlne oraz gniazdka i włączniki, punkty wod-kan, wytyczne i rysunki zabudowy meblowej dla stolarza).

   • Konsultacje - po zakończonym procesie projektowania online nie zostawiamy Cię samego! Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z konsultacji z naszym projektantem.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE - PROJEKTY KONCEPCYJNE:

TAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY UKŁADY FUNKCJONALNE PROJEKTU WNĘTRZA:

↓ PROPOZYCJA DEWELOPERA ↓

↓ PROPOZYCJA NIETAKTOTAK ↓

↓ PROPOZYCJA NIETAKTOTAK ↓

↓ PROPOZYCJA NIETAKTOTAK ↓

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE - DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

TAK OPRACUJEMY RYSUNKI TECHNICZNE PROJEKTU WNĘTRZA DLA WYKONAWCÓW:

↓ GNIAZDKA ELEKTRYCZNE ↓

↓ PUNKTY ELEKTRYCZNE ↓

↓ PRZYŁĄCZA WOD-KAN ↓

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE - WIZUALIZACJE:

TAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY WIZUALIZACJE TWOJEGO PROJEKTU WNĘTRZ:

Projektowanie wnętrz online wizualizacja projekt domu salon z kuchnią

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE - WIZUALIZACJA PROJEKTU WNĘTRZA DOMU SALON Z KUCHNIĄ

Projektowanie wnętrz online projekt domu w sklejce

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE - WIZUALIZACJA PROJEKTU WNĘTRZA DOMU W SKLEJCE

Projektowanie wnętrz online klasyczny projekt mieszkania

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE - WIZUALIZACJA PROJEKTU WNĘTRZA MIESZKANIA W STYLU KLASYCZNYM

 

Projektowanie Wnętrz Online Cennik

Cena projektu wnętrz uzależniona jest od tego czy wykonujemy kompleksowy projekt wnętrza całego mieszkania lub domu, czy jest to projekt konkretnego pomieszczenia. Kompleksowe projekty całych wnętrz oferujemy w rozliczeniu za m2 projektowanej powierzchni a pojedyncze pomieszczenia bez względu na metraż oferujemy w rozliczeniu za z góry określoną kwotę zgodną z cennikiem projektowania wnętrz online Nietaktotak.pl. Kliknij w link poniżej aby zobaczyć cennik całego zakresu projektowania wnętrz online.

zobacz CENNIK ⇾ Projektowanie Wnętrz Online

Projekt wnętrz Online

Projektowanie wnętrz online składa się z kilku etapów, takich jak: przygotowanie projektu koncepcyjnego w formie rzutów 2D, koncepcji 3D, końcowych wizualizacji oraz projektu technicznego zawierającego rysunki dla poszczególnych wykonawców. W zależności od wybranej opcji projektu wnętrz online zawiera również zestawienie materiałów. W naszym wykonaniu aranżacja wnętrz online przebiega szybko oraz sprawnie. Projektowanie pomieszczeń uwzględnia zmiany funkcjonalne oraz kolorystykę wnętrza, usytuowania mebli i sprzętów, rozmieszczenia punktów świetlnych, a także dobór całego oświetlenia.

Nasze usługi są popularne wśród odbiorców indywidualnych oraz partnerów biznesowych. Profesjonalna aranżacja wnętrz online opiera się na szczegółowym planie koncepcyjnym, w którym znaleźć można szereg rysunków wykonawczych oraz przekrojowych. W ramach projektu wykonawczego dostarczamy listę zakupów, zarys kolorystyki ścian, rozmieszczenie punktów elektrycznych, pomysły na dekoracje okienne czy koncepcje na zabudowę kuchenną. Zapewniamy, że projektowanie wnętrz online, pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, salon, sypialnia oraz pokój dziecięcy jest prowadzone wg takiego samego wysokiego standardu co stacjonarne projektowanie wnętrz. Projektant wnętrz online nie pojawia się w miejscu budowy i nie nadzoruje prac wykończeniowych bezpośrednio, wszystkie problemy i pytania są omawiane podczas konsultacji online z projektantem. Dokładamy wszelkich starań, by za każdym razem wykonać oryginalny projekt wnętrz online.

Aranżacja wnętrz online

Nasza oferta dotyczy współpracy, która obejmuje kilka najważniejszych kroków:

✔ kontakt za pośrednictwem serwisu i wysłanie wiadomości o temacie projektowanie wnętrz Online,

✔ przesłanie wymiarów aranżowanego pomieszczenia, przy czym warto załączyć architektoniczny projekt wnętrz online, odręczny rysunek lub rzut mieszkania,

✔ w odpowiedzi otrzymasz prośbę o załączenie kilku przykładowych zdjęć z internetu, ukazujących preferowany styl, w jakim ma być wykonana aranżacja wnętrz online,

✔ wyślemy wstępny projekt wnętrz online najszybciej jak to możliwe,

✔ skonsultujemy każdy pomysł czy zmianę, tak by aranżacja wnętrz online odpowiadała Twoim wyobrażeniom,

✔ projektowanie wnętrz Online w naszej pracowni kończy się na przedstawieniu projektu wykonawczego, który zostanie zaakceptowany przez klienta.

Aranżacja wnętrz online z NIETAKTOTAK jest możliwa od podstaw lub służy odświeżeniu pomieszczeń. Wiele osób z naszego zespołu specjalizuje się w dziedzinie prawa budowlanego. Projektowanie wnętrz online w wykonaniu doświadczonych architektów i grafików gwarantuje satysfakcję oraz pełne zadowolenie klienta. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Z prawdziwą przyjemnością przygotujemy nowoczesny projekt wnętrz online. Przestrzeń w mieszkaniu czy domu jednorodzinnym powinna być w pełni funkcjonalna. Aranżacja wnętrz nowoczesnych to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero urządzają swoje mieszkanie albo poszukują inspiracji do stworzenia nieszablonowego designu. Projektowanie wnętrz online w stylu klasycznym przypadnie do gustu osobom ceniącym umiar i elegancję. Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią!

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

Jeżeli masz pytania, interesuje Cię Projektowanie Wnętrz Online całego domu lub mieszkania lub projekt wnętrza poszczególnych pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, salon z kuchnią, łazienka, toaleta, sypialnia, pokój dla dziecka chcesz umówić się na konsultację - napisz do nas. Nietypowy projekt wycenimy indywidualnie, dlatego prosimy o przesłanie rzutu projektowanego wnętrza. Odpowiedź oraz ofertę otrzymasz w 24h.

 

ZAMÓW PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE LUB KONSULTACJĘ:

 

Zbierz na jednej tablicy wszystkie Twoje propozycje.
Dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji projektu zgodnie z Polityką prywatności.

NIE TAK TO TAK Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Św. Jana Pawła II 25 J, 43-170 Łaziska Górne
NIP: 549 237 38 20
Numer Konta Firmowego:
ING Bank Śląski SA
77 1050 1214 1000 0097 0019 6893

telefon: 888 01 02 88

kontakt@old.nietaktotak.pl

 

OBSZAR DZIAŁANIA

Usługę Projektowanie Wnętrz Online kierujemy do klientów z całej Polski.

 

PRZESTRZEŃ

DOSTOSOWANA DO CIEBIE