Blog

CO NOWEGO U NAS?

Projektowanie wnętrz – zdalne projekty

Projektowanie wnętrz – zdalne projekty

Internetowy projektant wnętrz

Od projektowania wszystko się zaczyna, gdyż najpierw konieczne jest wystąpienie zapotrzebowania na zmiany. A my jesteśmy w stanie takie rzeczy robić także zdalnie, czyli projektować online. Aby dostosować nasze projekty do Państwa potrzeb potrzebujemy poznać Wasze oczekiwania, a także aktualny stan wnętrza. Nowoczesna technika pozwala na wiele, można umówić się na rozmowę przez Skype, albo wideo rozmowę. W czasie której pokażecie nam swoje wnętrze, potrzebujące zmian. Przyda się nam także parę zdjęć zrobionych w tym momencie. A wówczas, kiedy dowiemy się, jakie są oczekiwania, będziemy mogli zająć się pracą nad projektem, który będzie tym, odpowiednio dopasowanym.

projektowanie wnętrz online jasny salon szara sofa

Zapotrzebowanie, to wyzwanie

Bardzo często jest tak, że żyjemy w pośpiechu, przerzucając z miejsca na miejsce wiele niepotrzebnych rzeczy. Dzieje się tak, gdyż w dobie konsumpcjonizmu kupujemy za dużo, niepotrzebnych przedmiotów, które zagracają nam przestrzeń życiową. Często marzymy też o porządku, który od czasu do czasu robimy w swoim miejscu zamieszkania, ale to nie do końca jest to. Gdyż chcemy zmiany diametralnej, ale nie wiemy dokładnie, jaka ona ma być. Warto się wówczas zastanowić, co nam jest potrzebne w naszym pomieszczeniu? A także zadać sobie, jeszcze inne, pomocnicze pytania.

Projektowanie wnętrz online - Pytania pomocnicze -

Jaki styl preferuję? Jakie kolory lubię? Czy lubię bogate wnętrza, wyglądające luksusowo, czy wolę nieco bardziej surowy minimalizm? Czego chcę się pozbyć? Co jest dla mnie ważne w tym pomieszczeniu? Co musi tam zostać? Z czym sobie nie radzę, chcę się tego pozbyć, albo zmienić? Do czego dane wnętrze ma być przeznaczone? Czy ma to być kącik dzienny, czy raczej sypialny? A może połączenie kilku funkcjonalności? A może nowego, nie tuzinkowego otoczenia?

Praca online

Z uwagi na panującą sytuację, ale także ze względów odległości, postanowiliśmy zająć się działaniem przez Internet. A dzięki nowej technologii jest dziś możliwe projektowanie wnętrz online. Na początku kontaktujemy się, a potem zbieramy dane, które będą nam niezbędne do opracowania indywidualnego projektu. W naszej ofercie mamy zarówno samo projektowanie, jak też i opracowanie szczegółów, jeśli jest to konieczne, albo ma pomóc w urealnieniu Państwa marzeń, odnośnie nowego wnętrza.

Bardziej szczegółowo znaczy lepiej

Przez bardziej zaawansowane uszczegółowienie, mogą Państwo zyskać znacznie więcej. Gdyż jesteśmy w stanie opracować dla Was także projekty poszczególnych rozwiązań, które uwzględnia nasz projekt wizualny. To mogą być dość nietypowe szafy, które będzie można wykonać wraz z najdrobniejszymi szczegółami. Ale także inne elementy, które uwzględnimy w naszych projektach począwszy od sufitów, a skończywszy na drobnych detalach. Od których zależy właściwe podłączenie niektórych mediów. Znamy się na tym, gdyż posiadamy spore doświadczenie. A nasze rysunki techniczne z całą pewnością pomogą wykonać potrzebne prace i to w odpowiednim terminie. Tak aby całość, mogą idealnie współgrać i stworzyć nowe, funkcjonalne miejsce do pracy, zabawy, albo odpoczynku. Projektowanie wnętrz online pomogą zrealizować wszystkie twoje potrzeby.

Nie wiesz jak, zgłoś się do nas

Jeśli marzysz o nowym wnętrzu dla siebie, ale nie bardzo wiesz, jak się za nie zabrać. Masz koncepcję, ale nie wiesz, jak ją można zrealizować, zapraszamy do nas. Z pewnością postaramy się dopasować się do Twojego zapotrzebowania, a także przedstawimy Ci wizualizację tego, co można będzie stworzyć w Twoim domu. Wiele rzeczy można już dziś zautomatyzować, a także sprawić, że pomieszczenie stanie się o wiele bardziej przyjazne do codziennego życia. Może się ono stać dużo jaśniejsze, ale także bardziej praktyczne. Pozbywanie się nadmiaru przedmiotów, może spowodować, że energia będzie miała swobodniejszy przepływ, a życie stanie się o wiele łatwiejsze i bardziej efektowne. Nie zwlekaj więc z decyzją, jeśli chcesz mieć zupełnie nową jakość życia, a wiesz, że Twoje pomieszczenie nie spełnia Twoich oczekiwań. Czujesz się w nim stale zmęczony i nie masz siły, ani chęci niczego tam już sprzątać. Może to oznaczać, że czas na zmiany, czas na poprawę aranżacji, czas na projektowanie wnętrz online. Pamiętaj jeśli nie tak, to tak!. Już dziś zacznij podążać ku swoim marzeniom. Spraw sobie piękne otoczenie, zasługujesz na to.

Projektowanie wnętrz online jasna kuchnia

 

Projektant wnętrz online zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią NIETAKTOTAK w całej Polsce.

Posted on: 22/12/2019admin