Blog

CO NOWEGO U NAS?

Projektant i Architekt wnętrz przez internet – projektowanie na odległość online

Projektant i Architekt wnętrz przez internet – projektowanie na odległość online

Remonty to sprawa dla wielu nas bardzo przykra i konieczna. Często planujemy, zakres prac i termin na wykonanie np. dwa miesiące. Niestety, ale w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. W naszym przypadku na przeszkodzenie stanęła nam aktualna sytuacja w kraju. Gdy wreszcie wybraliśmy naszą wymarzoną kuchnię: biała kuchnia i czerwone cegiełki, naszą wymarzoną podłogę: panele winylowe oraz naszą wymarzoną łazienkę: szare kafelki, a między nie kafelki mozaika, duże lustro w łazience między kafelkami to okazało się, że sklepy elektroniczne zostały zamknięte i została tylko sprzedaż online. Ciężko na podstawie zdjęć w internecie było wybrać: płyta indukcyjna czy płyta gazowa. Płyta gazowa czarna czy płyta gazowa srebrna. Jaka zmywarka- to chyba koszmar każdej kobiety, która urządza kuchnię. A dobranie wszystkiego kolorystycznie graniczy z cudem. Na szczęście istnieją osoby, działające online, które są w stanie zapewnić właściwe podejście i dają dobre wskazówki, a potem już tylko dostawa i montaż. Remonty to niestety, ale nie jest łatwa sprawa.

Wygodna i funkcjonalna kuchnia

Z pewnością przyjdzie Państwu z pomocą. Gdyż ma świadomość, co to znaczy dobre jedzenie, a także ile czasu spędzamy w kuchni na przygotowaniu posiłków dla swojej rodziny. Zwłaszcza jeśli te mają być zdrowe i pożywne. A praktyczna kuchnia, to taka, w której wszystko jest na swoim miejscu, a potrzebne sprzęty mieszczą się obok siebie. Jest wiele szafek i wyspa do przygotowania między innymi sałatek, czy szybkich kanapek. Chociaż niektóre dania są szybkie i nie wymagają zbyt wiele wysiłku, albo stanowią produkty gotowe, to i tak trzeba je podgrzać. Dobra kuchnia, to miejsce jasne, w którym jest sporo światła, a także zmieści się mały stolik, tak aby cała rodzina mogła przy nim przysiąść i zjeść wspólnie posiłek. Bywają i takie projekty, że łączona jest kuchnia i pokój jadalny, tak aby powstało coś w rodzaju aneksu kuchennego. To dobre rozwiązanie w mieszkaniach, w których jest zbyt mało miejsca, aby wszystko mogło się pomieścić. A tego typu rozwiązanie daje właśnie pewnego rodzaju komfort działania. Projektant wnętrz online zaprojektuje kuchnie sprawiającą radość z gotowania.

Projektant wnętrz online kuchnia biało czarna

Architekt wnętrz online

To nowej jakości oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą coś zmienić u siebie w domu. Ale nie bardzo wiedzą jak się za to zabrać. Wówczas mają możliwość zgłoszenia się do fachowca, który im różnego rodzaju rozwiązania podsunie w postaci projektu. Uwzględniając zapotrzebowanie, albo marzenia, które chce osiągnąć rodzina po zmianie, jakiej zamierza poddać swoje domostwo. Architekt z pewnością wysłucha tego, jakie są plany, jak duża jest rodzina, ale także doradzi, będzie chciał obejrzeć wnętrze online. A można to zrobić z pomocą kamery w komputerze, laptopie, na smartphone, a nawet z pomocą aparatu fotograficznego. Czy nawet w czasie wideo rozmowy, bo technologia ma całą masę rozwiązań. Z których można i warto skorzystać, aby skutecznie pomóc wdrożyć nowe rozwiązania. Niektóre rozwiązania stanowią dodatek do i tak użytkowanych przez nas opcji. Takich, jak portale społecznościowe, czy popularny swego czasu Skype, który do tej pory jest pomocny przy konsultacjach. Projektowanie wnętrz online - postaw na profesjonalistę.

Co będzie potrzebne?

Najważniejsze to, co chce się osiągnąć, czyli świadomość własnego zapotrzebowania na pewne rozwiązania. A także dokładne wymiary pomieszczeń, które mają zostać zmierzone, tak aby architekt mógł sobie je właściwie narysować. Z pewnością zapyta on jeszcze o parę szczegółów, takich, jak to, gdzie są okna, gdzie drzwi i inne udogodnienia. A także, o to jakie pomieszczenia sąsiadują z tym, które jest do zmiany. Niektóre pytania, mogą się wydawać mało istotne na początku, ale doświadczenie pokazuje, że z biegiem czasu, mogą być one niezwykle ważne dla całego planu remontu. Bo czasem wystarczy drobna zmiana podejścia, aby zmienić życie rodziny na lepsze. A od dobrego projektu warto jest zacząć, aby z czasem, coś nadzwyczajnego, mogło stać się rzeczywistością. Na to jednak potrzeba trochę czasu i zapału. A także odpowiedniego podejścia i nie poddawania się zwątpieniom, nawet gdy niektóre rozwiązania na początku wydają się trudne do realizacji.

Architekt wnętrz online salon betonowy kominek

Architekt wnętrz online zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią NIETAKTOTAK w całej Polsce.

Posted on: 27/12/2019admin