Projekt Sypialni Online

PROJEKT SYPIALNIA - PROJEKTANT WNĘTRZ

PROJEKT SYPIALNI ONLINE

Twoja sypialnia dzwoniła i szuka miłości :). Często pomijamy projekt sypialni, skupiamy się na reszcie domu, kuchni i salonie, być może dlatego, że sypialnia jest bardziej prywatna i rzadziej oglądana przez gości. Sypialnie są postrzegane w ten sposób, że podstawową jej funkcją, ma być zapewnienie snu.

Niezależnie od tego, dobrze znanym faktem jest to, że dobry projekt sypialni może poprawić nastrój a nawet wpłynąć na cykle snu - więc nie ma powodu, aby odkładać projekt sypialni na później. Projekt sypialnia - napisz sobie na początku listy pomieszczeń do zaprojektowania w domu. Zajmujemy się projektowaniem funkcjonalnych wnętrz w mieszkaniach prywatnych oraz domach jednorodzinnych. Nasza pracownia może wykonać online projekt sypialni. Proponujemy możliwość odbycia zdalnych konsultacji, dzięki którym wspólnie stworzymy idealny projekt.

Interesuje Cię projekt sypialnia lub projekty sypialni online ⇾

Poniżej przedstawiamy ofertę naszej pracowni:

PROJEKT SYPIALNI

PROJEKT SYPIALNIA

PROJEKT SYPIALNI ONLINE JAK PRZEBIEGA REALIZACJA:

ETAPY ➜ PROJEKTY SYPIALNI:

 

      • Podpisujemy umowę - płacisz za projekt sypialni lub wpłacasz pierwszą część ustalonej kwoty wg harmonogramu realizacji projektu sypialnia.

      • Inwentaryzacja sypialni - przesyłasz nam w formie szkicu z wymiarowany rzut sypialni z uwzględnieniem otworów okiennych i drzwiowych, istniejące pkt świetlne, gniazdka i włączniki, wysokość pomieszczenia. Jeżeli jest to sypialnia w nowym bloku deweloperskim lub gotowy projekt domu wystarczy nam rzut, rysunki z projektu.

      • Ankieta projektowa sypialni - wypełniasz szczegółową ankietę dostarczoną przez nas, która opowie nam o Twoich preferencjach oraz gustach. Przesyłasz nam również swoje inspiracje w formie zdjęć czyli projekty sypialni, dzięki którym jeszcze lepiej poznajemy Twoje upodobania stylistyczne dotyczące projektu sypialni. Proponujemy również założenie tablicy na Pinterest i zebranie swoich ulubionych zdjęć wnętrz sypialni w jednym miejscu a następnie wklejenie linku do swojej tablicy w naszym formularzu kontaktowym. Jeżeli nigdy tego nie robiłeś chętnie pomożemy i podpowiemy jak to zrobić. 

      • Projekt koncepcyjny sypialnia - prace nad Twoim wnętrzem sypialni zaczynamy od przygotowania kilku wersji układów funkcjonalnych. Pamiętaj, że proces ten jest podstawą, kluczem do sukcesu dobrze zaprojektowanego wnętrza. Otrzymasz od nas opisane 2 lub 3 projekty funkcji sypialni przedstawione na rysunku - rzucie 2d. Pracujemy dalej na wybranej przez Ciebie propozycji układu wnętrza do której możesz wprowadzić jednorazowo poprawki. Zdarza się tak, że końcowy efekt pracy to mix wszystkich propozycji.

      • Wizualizacje sypialni - na podstawie wybranej przez Ciebie koncepcji 2D przygotujemy fotorealistyczne wizualizacje przedstawiające projekt sypialni, ilość ujęć wg wybranego wariantu. Masz możliwość naniesienia określonej ilości małych zmian na wizualizacji, co pozwala zobaczyć to samo wnętrze w innej odsłonie.

      • Lista produktów, dokumentacja techniczna sypialni - ostatnim procesem projektowania jest przesłanie w zależności od wybranego pakietu: listy zawierającej wszystkie produkty użyte w projekcie sypialni, zestawienia materiałowego wraz z cenami i linkami do zakupów oraz dokumentacji technicznej posiadającej niezbędne wytyczne dla wykonawców (min. elektryczne punkty świetlne oraz gniazdka i włączniki, punkty wodno-kanalizacyjne, wytyczne i rysunki zabudowy meblowej dla stolarza).

      • Konsultacje - po zakończonym procesie projektowania sypialni nie zostawiamy Cię samego! Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z konsultacji z naszym projektantem.

PROJEKTY KONCEPCYJNE SYPIALNI:

W TEN SPOSÓB PRZEDSTAWIMY DLA CIEBIE PROJEKTY UKŁADU FUNKCJONALNEGO SYPIALNI:

↓ PROJEKTY SYPIALNI - PROPOZYCJA DEWELOPERA ↓

↓ PROJEKTY SYPIALNI - PROPOZYCJA NIETAKTOTAK ↓

↓ PROJEKTY SYPIALNI - PROPOZYCJA NIETAKTOTAK ↓

 

PROJEKT SYPIALNIA ONLINE DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ PROJEKT RYSUNKI TECHNICZNE SYPIALNIA DLA WYKONAWCÓW:

↓ PROJEKT SYPIALNIA - PUNKTY ELEKTRYCZNE ↓

PROJEKTY SYPIALNI ONLINE WIZUALIZACJA:

TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA WIZUALIZACJA I WASZE PROJEKTY SYPIALNI:

Projekt sypialni online

 

 

 

ILE KOSZTUJE PROJEKT SYPIALNIA ONLINE - NASZE CENY:

PROJEKT SYPIALNIA ONLINE - KONCEPCJA 2d


500 zł


✓  2 propozycje rzutu układu funkcjonalnego sypialnia

✓  konsultacja telefon-mail z projektantem sypialni

PROJEKT SYPIALNIA ONLINE - MINI


1300 zł


✓  2 propozycje rzutu układu funkcjonalnego sypialnia

✓  konsultacja telefon - mail z projektantem sypialni

✓  fotorealistyczna sypialnia - wizualizacja 2 ujęcia

✓  lista użytych materiałów w projekcie sypialni

PROJEKT SYPIALNI ONLINE - MAX


1900 zł


✓  2-3 propozycje rzutu układu funkcjonalnego sypialni

✓  konsultacja telefon - mail z projektantem sypialni

✓  fotorealistyczna sypialnia - wizualizacja 2-3 ujęcia

✓  schematy techniczne rys.: elektryka, wod-kan

✓  rysunki zabudowy meblowej wytyczne dla stolarza

✓  zestawienie cenowe wraz z linkami do zakupów

PROJEKT SYPIALNI ONLINE + GARDEROBA - MAX


2500 zł


✓  2-3 propozycje rzutu układu funkcjonalnego sypialni

✓  konsultacja telefon - mail z projektantem sypialni

✓  fotorealistyczna sypialnia - wizualizacja 2-3 ujęcia

✓  schematy techniczne rys.: elektryka, wod-kan

✓  rysunki zabudowy meblowej wytyczne dla stolarza

✓  zestawienie cenowe wraz z linkami do zakupów

Projekt Sypialni – kilka prostych zasad.

 

Projekt Sypialni - Symetria

Jako projektanci wnętrz często wykonując projekt sypialni stosujemy symetrię. Nie tylko w sypialni, ale w całym domu aby trochę uspokoić umysł. Symetria w sypialni jest bardzo ważna. Chodzi o stworzenie równej przestrzeni wokół łóżka, posiadanie tych samych stolików nocnych i lamp. Otaczająca przestrzeń wokoło łóżka powinna być ze wszystkich trzech stron taka sama, aby było dostępne w ten sam sposób, niezależnie od tego, po której stronie śpisz. Nie tylko ze względów praktycznych ale projekt sypialni jest niezwykle estetyczny.

Projekt Sypialnia - Minimalizm

Istnieje tendencja do dodawania w projekt sypialni większej ilości mebli niż to konieczne. Wróć do podstaw i zdecyduj, czego naprawdę potrzebujesz. Sypialnia musi być czysta, prosta i funkcjonalna. Czy naprawdę potrzebujesz biurka i krzesła, które zaśmiecają jedną stronę a sypialnia wydaję się mniejsza? Przeanalizuj projekt i spróbuj znaleźć miejsce gdzie indziej lub zdecyduj, czy naprawdę tego potrzebujesz. Przepełniona sypialnia jest stresująca, gdy idziesz spać wieczorem.

Projekt Sypialni - Wysokiej jakości pościel

Kiedy zatrzymujemy się w hotelu, zawsze uwielbiamy spać w dużym, wygodnym i puszystym łóżku. Od razu nasuwa się myśl, jak można odtworzyć to w domu i stworzyć projekt sypialni w hotelowym stylu. Sprowadza się to do jakości użytej pościeli, liczby poduszek i komfortu. Nie oszczędzamy na tych rzeczach w projekcie salonu więc nasz projekt sypialni nie powinien być inny.

Projekty sypialni - Akcesoria

Ulubiony etap wieńczący wszystkie projekty sypialni. Dodanie tych wszystkich ważnych elementów dekoracyjnych, które sprawią, że projekty wyglądają na dopracowane i kompletne. Stworzenie idealnego oświetlenia otoczenia łózka w sypialni to podstawa. Wybierz pasujące lampki nocne, aby w razie potrzeby można było przy nich czytać. Dodatki dekoracyjne takie jak wezgłowia, poduszki i narzuty naprawdę wykańczają projekty sypialni. Wybierz uzupełniające się kolory, które dobrze ze sobą współgrają. Świece i ramki na zdjęcia są fantastycznym dodatkiem do stolika nocnego w sypialni. Toaletka w głównej sypialni, to również świetne miejsce, aby dodać te drobne elementy wykończeniowe. W przypadku ramek do zdjęć prostota jest kluczowa i powinno to znaleźć się w Twoim projekcie sypialni. Jeżeli lubisz rożnego rodzaju grafiki to dekoracje ścienne nad łóżkiem w sypialni są dobrym akcentem. Połącz cytaty / zdania z łagodnymi krajobrazami w uzupełniających kolorach do reszty pomieszczenia, aby uzyskać uspokajający obraz na ścianie.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

Jeżeli masz pytania, interesuje Cię projekt sypialnia - online lub projekt sypialni z garderobą, chcesz umówić się na konsultację - napisz do nas. Nietypowy projekt wycenimy indywidualnie, dlatego prosimy o przesłanie rzutu projektowanej przestrzeni. Odpowiedź oraz ofertę otrzymasz w 24h.

 

ZAMÓW PROJEKT SYPIALNI LUB UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ:

 

Zbierz na jednej tablicy wszystkie Twoje propozycje.
Dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji projektu zgodnie z Polityką prywatności.

NIE TAK TO TAK Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Św. Jana Pawła II 25 J, 43-170 Łaziska Górne
NIP: 549 237 38 20
Numer Konta Firmowego:
ING Bank Śląski SA
77 1050 1214 1000 0097 0019 6893

telefon: 888 01 02 88

kontakt@old.nietaktotak.pl

 

OBSZAR DZIAŁANIA

Usługę Projekt Sypialnia Online kierujemy do klientów z całej Polski.

 

INTERESUJE CIĘ PROJEKT WNĘTRZA INNEGO POMIESZCZENIA ➜ ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PRZESTRZEŃ

DOSTOSOWANA DO CIEBIE