Projekt Łazienki Online

PROJEKTY ŁAZIENEK ONLINE - PROJEKTANT WNĘTRZ

PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE

Projekt nowoczesnej łazienki to nie tylko tworzenie przestrzeni z najnowszymi płytkami, trendami i wykończeniami. Chodzi o stworzenie funkcjonalnego wnętrza, które pokochasz i będzie wzbudzać uśmiech i radość przez wiele lat. Dlatego wszystkie nasze projekty łazienek zawierają mieszankę obecnych trendów i elementów ponadczasowości. Projekt łazienki powinien budzić Twoje pozytywne reakcje, jest pomieszczeniem z którego korzystasz zaraz po przebudzeniu oraz wieczorem przed snem kiedy chcesz poczuć odrobinę luksusu i relaksu.

Interesuje Cię projekt łazienki lub projekty łazienek online ⇾

Poniżej przedstawiamy ofertę naszej pracowni:

PROJEKT - ŁAZIENKA NOWOCZESNA

PROJEKT - MAŁA ŁAZIENKA

PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE JAK PRZEBIEGA REALIZACJA:

ETAPY ➜ PROJEKTY ŁAZIENEK:

 

   • Podpisujemy umowę - płacisz za projekt łazienki lub wpłacasz pierwszą część ustalonej kwoty wg harmonogramu.

   • Inwentaryzacja łazienki - przesyłasz nam w formie szkicu z wymiarowany rzut łazienki z uwzględnieniem otworów okiennych i drzwiowych, kratek wentylacyjnych, istniejące punkty świetlne, gniazdka i włączniki, wysokość pomieszczenia. Jeżeli jest to łazienka w mieszkaniu deweloperskim lub gotowy projekt domu wystarczy nam rzut, rysunki z projektu.

   • Ankieta projektowa łazienki - wypełniasz szczegółową ankietę dostarczoną przez nas, która opowie nam o Twoich preferencjach oraz gustach. Przesyłasz nam również swoje inspiracje w formie zdjęć czyli projekty łazienek, dzięki którym jeszcze lepiej poznajemy Twoje upodobania stylistyczne dotyczące projektu łazienki. Proponujemy również założenie tablicy na Pinterest i zebraniu swoich ulubionych zdjęć wnętrz łazienki w jednym miejscu a następnie wklejenie linku do swojej tablicy w naszym formularzu kontaktowym. Jeżeli nigdy tego nie robiłeś chętnie pomożemy i podpowiemy jak to zrobić.

   • Projekt koncepcyjny łazienki - prace nad Twoim wnętrzem zaczynamy od przygotowania kilku wersji układów funkcjonalnych. Pamiętaj że proces ten jest podstawą, kluczem do sukcesu dobrze zaprojektowanego wnętrza. Otrzymasz od nas opisane 2 lub 3 projekty funkcji łazienki przedstawione na rysunku - rzucie 2d. Pracujemy dalej na wybranej przez Ciebie propozycji układu wnętrza do której możesz wprowadzić jednorazowo poprawki. Zdarza się tak, że końcowy efekt pracy to mix wszystkich propozycji.

   • Wizualizacje łazienki - na podstawie wybranej przez Ciebie koncepcji 2D przygotujemy fotorealistyczne wizualizacje przedstawiające projekt łazienki, ilość ujęć wg wybranego wariantu. Masz możliwość naniesienia określonej ilości małych zmian na wizualizacji, co pozwala zobaczyć to samo wnętrze w innej odsłonie.

   • Lista produktów, dokumentacja techniczna łazienki - ostatnim procesem projektowania jest przesłanie w zależności od wybranego pakietu: listy zawierającej wszystkie produkty użyte w projekcie łazienki, zestawienia materiałowego wraz z cenami i linkami do zakupów oraz dokumentacji technicznej posiadającej niezbędne wytyczne dla wykonawców (min. elektryczne punkty świetlne oraz gniazdka i włączniki, punkty wodno-kanalizacyjne, wytyczne i rysunki zabudowy meblowej dla stolarza).

   • Konsultacje - po zakończonym procesie projektowania łazienki nie zostawiamy Cię samego! Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z konsultacji z naszym architektem.

PROJEKTY KONCEPCYJNE ŁAZIENEK:

W TEN SPOSÓB PRZEDSTAWIMY DLA CIEBIE PROPOZYCJE UKŁADU FUNKCJONALNEGO ŁAZIENKI:

↓ PROPOZYCJA DEWELOPERA ↓

↓ PROPOZYCJA NIETAKTOTAK ↓

↓ PROPOZYCJA NIETAKTOTAK ↓

PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

TAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY RYSUNKI TECHNICZNE ŁAZIENKI DLA WYKONAWCÓW:

↓ PODŁĄCZENIA WOD-KAN ↓

↓ PUNKTY ELEKTRYCZNE ↓

PROJEKTY ŁAZIENEK ONLINE WIZUALIZACJA:

TAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY WIZUALIZACJE I PROJEKTY ŁAZIENEK:

Projekty łazienki online dwa okrągłe lustra

 

ILE KOSZTUJE PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE - NASZE CENY:

PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE - KONCEPCJA 2d


500 zł


✓  2 propozycje rzutu układu funkcjonalnego łazienki

✓  konsultacja telefon-mail z projektantem łazienki

PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE - MINI


1300 zł


✓  2 propozycje rzutu układu funkcjonalnego łazienki

✓  konsultacja telefon - mail z projektantem łazienki

✓  fotorealistyczna wizualizacja łazienki 2 ujęcia

✓  lista użytych materiałów

PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE - MAX


1900 zł


✓  2-3 propozycje rzutu układu funkcjonalnego łazienki

✓  konsultacja telefon - mail z projektantem łazienki

✓  fotorealistyczna wizualizacja łazienki 2-3 ujęcia

✓  schematy techniczne rys.: elektryka, wod-kan

✓  rysunki zabudowy meblowej wytyczne dla stolarza

✓  zestawienie cenowe wraz z linkami do zakupów

PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE + MAŁE WC - MAX


2500 zł


✓  2-3 propozycje rzutu układu funkcjonalnego łazienki

✓  konsultacja telefon - mail z projektantem łazienki

✓  fotorealistyczna wizualizacja łazienki 2-3 ujęcia

✓  schematy techniczne rys.: elektryka, wod-kan

✓  rysunki zabudowy meblowej wytyczne dla stolarza

✓  zestawienie cenowe wraz z linkami do zakupów

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

Jeżeli masz pytania, interesuje Cię projekt łazienki online lub projekty łazienek, chcesz umówić się na konsultację - napisz do nas. Nietypowy projekt wycenimy indywidualnie, dlatego prosimy o przesłanie rzutu projektowanej przestrzeni. Odpowiedź oraz ofertę otrzymasz w 24h.

 

WYCEŃ LUB ZAMÓW PROJEKT ŁAZIENKI:

 

Zbierz na jednej tablicy wszystkie Twoje propozycje.
Dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji projektu zgodnie z Polityką prywatności.

NIE TAK TO TAK Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Św. Jana Pawła II 25 J, 43-170 Łaziska Górne
NIP: 549 237 38 20
Numer Konta Firmowego:
ING Bank Śląski SA
77 1050 1214 1000 0097 0019 6893

telefon: 888 01 02 88

kontakt@old.nietaktotak.pl

 

OBSZAR DZIAŁANIA

Usługę projekt łazienki online kierujemy do klientów z całej Polski.

 

INTERESUJE CIĘ PROJEKT WNĘTRZA INNEGO POMIESZCZENIA ➜ ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Podpowiedzi - Twój projekt łazienki.

 

Projekt łazienki ➜ PODZIEL STREFY NA MOKRĄ I SUCHĄ

Staraj się oddzielić mokre i suche strefy tak bardzo, jak to możliwe. Umieść prysznic i wannę najdalej od drzwi, tak aby woda na podłodze była z dala od wejścia do łazienki.

Projekt łazienki ➜ UKRYJ TOALETĘ

Pomyśl o okryciu toalety – wtedy nie będzie to pierwsza rzecz, którą zobaczysz, zaraz po otwarciu drzwi do łazienki.

Projekty łazienek ➜ OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Nie jest przyjemne wychodzenie na zimne płytki po gorącym prysznicu. Zainstaluj ogrzewanie podłogowe i grzejnik ścienny, aby uzyskać komfort przez cały rok. Jeśli twój budżet na to pozwala, rozważ zainstalowanie ogrzewania podłogowego. Pomaga wyeliminować dyskomfort zimnych płytek jaki poczujesz na stopach w zimie oraz dodaje dodatkową warstwę luksusu. Elektryczne ogrzewanie podłogowe można łatwo zainstalować i dostosować do każdego kształtu łazienki. Inną opcją jest grzejnik ścienny z zainstalowaną grzałką który w lecie posłuży również jako podgrzewany wieszak na ręczniki - nikt nie lubi mokrego ręcznika!

Projekt łazienki online ➜ MIEJSCE NA PRZECHOWYWANIE

Nie zapomnij, aby uwzględnić w projekcie łazienki dużo miejsca do przechowywania wszystkich codziennych potrzeb. Nie musi to być tylko szafka pod umywalką lub blat umywalkowy z szafkami i szufladami. Pomyśl o wpuszczanych półkach pod prysznicem, aby postawić tam szampon oraz inne kosmetyki. Wkomponuj zabudowę z szufladami lub koszami na dodatkowe ręczniki, przechowywanie papieru toaletowego. Aby poczuć się jak w spa, powieś półkę obok wanny, aby poukładać zwinięte ręczniki, świece i małą zieleń.

Projekt łazienki ➜ WYELIMINUJ MAŁE ZAKAMARKI

Projekt łazienki powinien wyeliminować w łazience w okolicach kabiny prysznicowej, wanny lub toalety, drobne przestrzenie między przedmiotem a ścianą, w której nie zmieści się dłoń lub ramię, ponieważ nie będzie wtedy możliwości czyszczenia. W małych zakamarkach gromadzi się kurz i woda. Upewnij się, że zostawisz wystarczająco dużo miejsca, aby dostać się tam ręką lub zakryj wszystkie luki.

Projekty łazienek ➜ WYPRÓBUJ RZECZY KTÓRE BĘDZIESZ UŻYWAĆ

Jeżeli możesz wypróbuj rzeczy użyte w projekcie łazienki. Ważne jest, aby usiąść na toalecie, zanim ją kupisz, upewnić się, że ma odpowiednią wysokość i komfort odpowiadający Tobie. To samo dotyczy wanny, wejdź i połóż się! Nie może być ani za ciasna ani za duża musi być w sam raz :).

Projekt łazienki ➜ MULTIMEDIA

Na etapie planowania zastanów się czy chcesz mieć w łazience sprzęt grający, czy może ukryć głośniki z radia w sypialni a może nawet zamontować telewizor. To wszystko trzeba starannie wkomponować w projekt łazienki.

Projekt łazienki ➜ KONSULTACJE Z WYKONAWCAMI

Po wykonanym projekcie łazienki skonsultuj go z wykonawcą w kwestii hydrauliki, wykonania odpowiednich zabezpieczeń wodoszczelnych a nawet wielkości wanny. Bardzo często podczas remontu łazienki trzeba wymienić całą instalację wodno-kanalizacyjną.

Projekt oświetlenia łazienki ➜ RODZAJ OŚWIETLENIA

Schemat projektu oświetlenia łazienki powinien składać się z oświetlenia głównego w suficie, roboczego oświetlenia przy umywalce, podświetlenia przy podłodze ukrytego pod szafkami lub w cokole wanny oraz podświetlenia detali np. półki lub samej kabiny prysznicowej.

Dobrze zaprojektowana łazienka zapewni codzienną przyjemność.

PRZESTRZEŃ

DOSTOSOWANA DO CIEBIE