Blog

CO NOWEGO U NAS?

Oświetlenie szynowe – pomysły na zastosowanie

Oświetlenie szynowe – pomysły na zastosowanie

Jako przyszły właściciel domu lub mieszkania prawdopodobnie spędziłeś dużo czasu, rozważając oświetlenie wnętrz swojej prywatnej przestrzeni.

Dobrze oświetlony dom oznacza przyjazny klimat do codziennego życia. Podkreśla także architekturę i jej detale, podnosi projekt wnętrza na wyższy poziom. Projektant wnętrz kończy zazwyczaj projektowanie projektem oświetlenia, my polecamy myśleć o oświetleniu już na początku. Zaplanować od razu wszystkie punkty oświetleniowe, podzielić je na sceny, dobrać moc i barwę oświetlenia.

Tak jak nie umieściłbyś przemysłowej oprawy oświetleniowej w XVII-wiecznym dworku, prawdopodobnie nie zamierzasz używać dekadenckiego żyrandola w swoim nowoczesnym domu. Dla tych, którzy preferują subtelną stronę elegancji w połączeniu z doskonałym oświetleniem, system oświetlenia szynowego jest wyborem elitarnej klasy premium.

Oświetlenie szynowe projekt - Projektowanie wnętrz.

Oświetlenie szynowe przenosi dom z nijakiej ponurości, prowadząc mieszkańców z pokoju do pokoju jak po sznurku. Projektant wnętrz dobierze odpowiedni system szyn zamontowanych bezpośrednio do sufitu lub wiszący na linkach. Od oświetlenia korytarza w stylu jednoszynowym po kierowane oprawy nad kuchnią. Szyny oświetleniowe wydobywają najlepsze cechy domu w blasku godnym galerii. Większość systemów instalacji lamp i reflektorów na szynie ma wygodne ściemniacze, możesz dostosować oświetlenie do pory dnia i okazji.

Od nastrojowych przyjęć obiadowych po wesołe wieczorne spotkania, oświetlenie szynowe w Twoim domu musi zostać zaprojektowane tak, aby uzupełniało Twój styl życia. Oferta systemów oświetlenia szynowego, jest dostępna w nieograniczonej gamie materiałów i stylów. Można znaleźć szyno przewody dla każdego domu i potrzeb jego mieszkańców.

Nie jest tajemnicą, że oświetlenie może urozmaicić dom. Jednym z najbardziej palących problemów stojącym przed projektantem wnętrz jest zapewnienie optymalnego oświetlenia dla jego starannie wyselekcjonowanej przestrzeni.

Te najlepsze pomysły na oświetlenie szynowe nie tylko pozwolą na podkreślenie detali Twojego domu, ale stworzą atmosferę, w której żyjesz.

aranżacja wnętrz katowice inspiracja do projektowania oświetlenia szynowego

Aranżacja wnętrz śląsk imponujące pomysły na oświetlenie kuchni

Często spędzamy dużo czasu wybierając wystrój, meble i akcesoria i często zapominamy o dobrym oświetleniu. Światła mogą łatwo zmienić wygląd wnętrza domu i stały się już ważną częścią aranżacji wnętrz. Oświetlenie szynowe jest idealne do każdego projektu wnętrza nowoczesnego domu, jeśli chcesz podkreślić jakąś jego część.

Oświetlenie na szynie może być używane w każdym pomieszczeniu i w dowolnym miejscu, są elastyczne pod względem wielkości, wyglądu i położenia. Podczas gdy wspaniałe lampy wiszące i genialne żyrandole są wizytówką całego domu to oświetlenie szynowe ma swój własny urok. Możliwość dostarczania światła o różnej intensywności i pod różnymi kątami jest tym, co nadaje lampą na szynie wyjątkowości.

Oświetlenie szynowe może być stosowane robiąc projekt salonu z kuchnią łazienki, projekt sypialni, lub kuchni i jadalni, a nawet korytarza. Oświetlenie na szynie wszędzie doda nowoczesnego charakteru. Są one również bardzo pomocne w pomieszczeniach, w których potrzebujesz dużo światła w danym obszarze do pracy, na przykład w domowym biurze. Można używać lampy szynowe do podkreślania kompozycji lub punktowego podświetlenia.

Projekt kuchni – oświetlenie szynowe

W kuchniach zwykle podkreślamy wyspę kuchenną lub część jadalni. Utrzymuj oświetlenie szynowe w tym samym stylu i kolorach, co cała kuchnia: mogą być białe, czarne, miedziane lub inne, różnią się wielkością i można zmieniać intensywność światła. Blaty mogą być również oświetlone lampą na szynie, co poprawi komfort pracy.

Projekt salonu – oświetlenie na szynie

Jeśli chodzi o salony, możesz spróbować podkreślić dzieła sztuki lub zdjęcia na ścianach lub półkach. Rzeźby i inne punkty np. rośliny można łatwo oświetlić za pomocą lampy na szynach. W salonie przy kominku można również wyróżnić miejsce do siedzenia lub czytania. Oświetlenie szynowe może być nawet na całym obwodzie pomieszczenia.

Projekt sypialni – lampa na szynie

Tutaj możesz podkreślić swoją strefę sypialną lub podkreślić trochę grafiki. Lampa na szynie może funkcjonować jako główne źródło oświetlenia, ponieważ są praktyczne, a szczególnie dobrym pomysłem jest, jeśli sypialnia jest mała i biała, będzie wtedy wystarczająco dużo światła. Jeśli sufity są zbyt wysokie, możesz powiesić kilka lamp wiszących na szynie.

Projekt oświetlenia korytarz

Lampy na szynach są bardzo popularne do używania w korytarzach, ponieważ są funkcjonalne i przynoszą wystarczająco dużo światła, więc nie będziesz potrzebować żadnych innych lamp. Zaakcentuj obrazy, dzieła sztuki, zdjęcia, półki na książki lub po prostu powiesić je na korytarzu.

 

 

projektowanie wnętrz sosnowiec luksusowe oświetlenie korytarza

Aranżacja wnętrz Katowice oświetlenie wnętrza toru oświetleniowego projektowanie kuchni

aranżacja wnętrz tarnowskie góry inspiracja dla oświetlenia szynowego

projektowanie wnętrz śląsk czarno mosiężne wzory oświetlenia szynowego

Projektant wnętrz ruda śląska pomysły na oświetlenie szynowe do salonu

Projektant wnętrz pszczyna czarne oświetlenie pomysły do kuchni

Architekt wnętrz mikołów wyjątkowe białe szafki kuchenne czarne szyno przewody oświetlenie pomysły

Projektowanie wnętrz bytom pomysły na oświetlenie salonu współczesnego

architekt wnętrz śląsk unikalne oświetlenie listwa sufit drewno salon szyny oświetleniowe

Architekt wnętrz gliwice współczesne oświetlenie kuchenne szyny oświetleniowe pomysły

salon luksusowy oświęcim system oświetlenia czarne lampy wysoki sufit

projektowanie wnętrz tychy pomysły na kuchnie do oświetlenia torów z pomalowanym na czarno sufitem

architekt wnętrz rybnik wiszące srebrne szynowe oświetlenie pomysły do rustykalnej kuchni

 

 

 

Projektowanie wnętrz Śląsk między innymi Katowice, Gliwice, Mikołów, Tychy, Ruda Śląska zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią NieTakToTak. Również mamy w ofercie projektowanie wnętrz online w całej Polsce.

Posted on: 04/05/2020admin