O nas

NIETAKTOTAK jest pracownią architektury wnętrz, która powstała z pasji do funkcjonalności i designu.

 

Wszyscy mamy jakieś wyobrażenie na temat tego jak chcemy żyć ale rzadko skupiamy się na tym, jak żyjemy. Co tak naprawdę sprawia nam przyjemność, jakie czynności najczęściej wykonujemy, w jakim otoczeniu się relaksujemy i odpoczywamy. Naszym zadaniem jest poznanie pragnień i potrzeb Inwestora, a następnie zestawienie tych oczekiwań z rzeczywistością i uzyskanie jak najlepszego kompromisu. Kolejnym stadium jest przelanie tych wizji na papier, by następnie móc przekształcić je w rzeczywistość.

Nasze biuro projektowe zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem i aranżacją wnętrz: burzymy ściany, przestawiamy je, otwieramy przestrzeń, dodajemy światło, zmieniamy funkcjonalność domów i mieszkań.
Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i firm. Możemy wykonać projekt kompleksowy, wykonawczy i koncepcyjny. Proponujemy również konsultacje dla osób planujących zakup nieruchomości (dom, mieszkanie) oraz konsultacje dla planujących budowę lub remont domu.

Nasza pracownia zrealizuje dla Ciebie zarówno całościowy projekt mieszkania lub domu jak również projekt poszczególnych pomieszczeń: projekt łazienki, projekt kuchni czy projekt pokoju dziecięcego.

Wykonujemy projekty wnętrz głównie na Śląsku i w Małopolsce min. Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze, Ruda Śląska, Kraków, Oświęcim.

Możliwa jest także współpraca online dla osób mieszkających za granicą lub w miejscowościach oddalonych od naszej pracowni.

Zapraszamy do współpracy i konsultacji!

Jeśli podobają Ci się nasze projekty napisz do nas:

kontakt@old.nietaktotak.pl

PRZESTRZEŃ

DOSTOSOWANA DO CIEBIE