Blog

CO NOWEGO U NAS?

Najlepsze pomysły w łazience – półki wpuszczane prysznicowe

Najlepsze pomysły w łazience – półki wpuszczane prysznicowe

Często mówi się, że doskonałość i niepowtarzalny styl domu tkwi w szczegółach i detalach. Początkowo pozostają niezauważone nie rzucają się od razu w oczy dopiero po chwili dostrzegamy kunszt i pomysłowość - projektant wnętrz przemyślał poszczególne detale. Zamiast kupować gotowe szklane, metalowe lub plastikowe półeczki zróbmy indywidualną wnękę zaprojektowaną tylko dla nas.

Łazienka jest doskonałym przykładem gdzie detal nawet prosty decyduje o charakterze wnętrza. Dlatego jeżeli chcemy aby nasze wnętrze było niepowtarzalne zadbajmy o drobne detale - począwszy od samego prysznica.

Prysznic może być miejscem spokoju i ukojenia po ciężkim dniu lub upalnej nocy. Dopełniając go eleganckimi wnękami spełniającymi rolę wtopionych w ścianę półek sprawimy że będzie wyglądał jak w profesjonalnym studio spa.. Wnęki prysznicowe stanowią doskonałą okazję do nadania indywidualnego charakteru z detalami, z płytek i kamieni, a także wieloma poziomami, a nawet podświetleniem.

Ostry granit, dekadencki marmur i wielobarwne kafelki to tylko kilka opcji, aby ozdobić swoją wnękę prysznicową, aby pasowała do motywu łazienki. Można to wykonać na rożne sposoby nie tak to tak. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz dzień, czy kończysz, pod prysznicem bez wątpienia ożywiasz swoje ciało i duszę, a także rozkoszujesz się otoczeniem. Na które tak ciężko pracowałeś, aby stworzyć i udoskonalić. To więcej niż nieokreślone miejsce na mydło, kosmetyki i różne przybory toaletowe, te propozycje wnęk prysznicowych to przyjemny szczegół i wisienka na torcie całego pomieszczenia prysznicowego.

 

Projektant wnętrz - łazienka propozycje półek pod prysznicem.

 

Projektowanie wnętrz ruda śląska marmurowa półka w łazience pod prysznicem

 

 

Jasna łazienka półka wpuszczana jodełka

 

Projektowanie wnętrz śląsk biała łazienka cztery półki schowane prysznic

 

 

 

 

 

 

Projektant wnętrz Gliwice łazienka propozycje prysznic półki wpuszczane

 

Projektowanie wnętrz online łazienka propozycje prysznic półki wpuszczane

 

Projektowanie wnętrz sosnowiec szara łazienka półka na kosmetyki

 

Projektant wnętrz bytom ciemna łazienka podświetlana półka pod prysznicem

 

 

 

 

 

Projektant wnętrz Śląsk między innymi Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią. Również mamy w ofercie projektowanie wnętrz online w całej Polsce.

Posted on: 20/04/2020admin