Jak pracujemy?

ZACZNIJMY OD SPOTKANIA

SPOTKANIE

Współpraca z nami zaczyna się od kontaktu klienta z pracownią poprzez formularz zawarty na stronie, mail lub kontakt telefoniczny.

Następnie umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie podczas, którego mamy możliwość zapoznania się z Państwa preferencjami stylistycznymi i potrzebami.

Po spotkaniu, zapoznaniu się z naszą ofertą i podpisaniu umowy, przechodzimy do realizacji projektu.

Nasze doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie jak najlepszej metody w procesie projektowania.

ETAP I

PROJEKT KONCEPCYJNY

Na podstawie rzutów dostarczonych przez klienta lub wykonanej wcześniej inwentaryzacji powstaje zarys wnętrza. Przedstawiamy propozycje układu wnętrza w formie rzutów 2D zawierających ewentualne zmiany ścian działowych i rozmieszczenie mebli.

ETAP II

KONCEPCJA 3D

By móc w jak najlepszy sposób przedstawić naszą koncepcje przygotowujemy wstępną wizualizację 3D pokazującą wybraną koncepcję oraz charakter wnętrza.

ETAP III

PROJEKT WYKONAWCZY I KOŃCOWE WIZUALIZACJE

Ostatnim etapem jest projekt wykonawczy, który pozwala na wykonanie projektu bez przeszkód. Jest on instrukcją obsługi projektu dla wykonawców i Inwestora. Zawiera rysunki techniczne z uwzględnieniem instalacji.

Obszar działania:

Działamy głównie na terenie Śląska, Katowic, Tychów, Mikołowa, Rybnika, Zabrza, Gliwic i okolic, a także Małopolski, Krakowa, Oświęcimia, Chrzanowa.

Projekty można również zamówić zdalnie drogą online.

Kupujesz nieruchomość?

Proponujemy konsultacje dla planujących zakup mieszkania lub domu.

dowiedz się więcej

Budujesz dom?

Proponujemy konsultacje dla planujących budowę domu.

dowiedz się więcej

PRZESTRZEŃ

DOSTOSOWANA DO CIEBIE